Recenzja Diablo X-Fighter – opinie klientów

Inwestycja w markowy fotel gamingowy powinna być przemyślaną decyzją. W końcu ceny foteli dla graczy, mogą wahać się w zakresie 300-4000 zł. Trzeba zatem przygotować się na zakupy, które mogą uszczuplić nasz budżet gamingowy lub biurowy – w zależności od tego, przez kogo dane krzesło gamingowe będzie wykorzystywane. Wielu klientów nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że nie trzeba kupować najdroższej opcji, by otrzymać najwyższą jakość i gwarancję komfortu. Najlepszym przykładem na to jest fotel gamingowy Diablo X-Fighter, który mieliśmy okazję przetestować. 

Warto zaznaczyć na początku fakt, że firma Diablo to polski producent i dystrybutor, który w swojej ofercie posiada nie tylko fotele gamingowe, ale i inne elementy wyposażenia, tj. biurka, metalowe szafy itp. Co ciekawe, krzesła dla graczy sygnowane logo Diablo, nie przekraczają 1000 złotych – więc pod kątem ceny można zaliczyć je do średniej półki rynkowej, przy czym otrzymywana jakość nie odbiega od wyposażenia dostępnego kilka poziomów wyżej. Sprawdźmy zatem, co może nam zaoferować fotel dla graczy Diablo X-Fighter. Opinie w sieci są stosunkowo pozytywne. Musieliśmy więc zweryfikować stan rzeczywisty.

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ

Diablo X-Fighter – fotel gamingowy nie tylko dla e-sportowców

Fotele gamingowe Diablo Chairs X-Fighter to perfekcyjna alternatywa dla graczy hobbystycznych, e-sportowców i użytkowników, którzy spędzają wiele godzin przed ekranem komputera – np. pracowników biurowych, programistów, grafików itp. Kubełkowa konstrukcja krzesła gamingowego przyczynia się do efektu zapadania się w siedzisko i oparcie, do czego wiele osób musi przekonywać się i przyzwyczajać przez kilka pierwszych dni eksploatacji.

W zestawie otrzymaliśmy również poduszkę regulującą krzywiznę kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Trzeba przyznać, że w przypadku foteli gamingowych z tego przedziału cenowego jest to już standard.

System Air-Mesh (siatka w formie plastra miodu) zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci, poprawiając wentylację siedziska i oparcia fotela Diablo X-Fighter. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, że zbyt wysokie temperatury otoczenia (np. w okresie letnim) będą powodować dyskomfort i nadmierną potliwość.

Z wyjątkiem ww. materiałów i rozwiązań, konstrukcja fotela gamingowego Diablo X-Fighter udostępnia możliwość regulacji podłokietników. Warto zauważyć, że manipulacja nimi nie kończy się na dostosowaniu wysokości. Użytkownik może samodzielnie ustawić kąt, pod którym będzie opierać łokcie w trakcie pracy lub gry. Sam system jest niestety niezwykle czuły. Zdarzają się więc sytuacje, w których przypadkowo przestawiamy je w nieoczekiwany sposób. 

Fotel wyposażono również w mechanizm TILT, czyli:

  • regulację wysokości oparcia;
  • personalizację pozycji oparcia,
  • regulację siły oporu oparcia,
  • blokadę oparcia w wybranej pozycji.

Oznacza to, że krzesło gamingowe Diablo X-Fighter można ustawić w bezpiecznej pozycji leżącej i bujać się bez obaw o uszkodzenie konstrukcji lub utratę stabilności. W dalszym ciągu nie jest to jednak nic, co wyróżniłbym fotel dla graczy Diablo X-Fighter na tle konkurencji w swoim przedziale cenowym.

Design fotela Diablo X-Fighter utrzymany jest w bardzo estetycznym stylu, który od razu kojarzy się z gamingiem i e-sportem. Jest to zatem idealne rozwiązanie zarówno dla e-sportowców, jak i młodzieży.

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ

Opinie klientów – Co mówią konsumenci na temat fotela Diablo X-Fighter?

Diablo X-Fighter jest bardzo wygodny. Robi wrażenie gniazda w którym się rozsiadasz. Pochłania, otula i tworzy dla Ciebie miejsce w którym spędzisz kolejnych parę godzin 😉 Niestety dla mnie rozwiązanie z zagłówkiem zintegrowanym jest zupełnie nie trafione. Zaczyna się zbyt nisko i uciska na kręgosłup w odcinku szyjnym. Wydaje mi się że to jest sprawa indywidualna (choć potwierdziły to już 3 osoby). Ogólnie mogę Diablo X-Fighter polecić. Ale najlepiej by było jeśli przed zakupem znajdziecie możliwość usadowienia się na jednym z nich, czy to jest dokładnie to czego oczekujecie!

 

NIE POLECAM FOTELU TEJ FIRMY NIKOMU! W szczególności modelu Diablo X-Fighter! Nieważne w jakim kolorze! Na pierwszy rzut oka fotel Diablo X-Fighter wygląda ok. Ładne zdjęcia, specyfikacje i recenzje na internecie (nie tylko te pisane). W rzeczywistości jest to chłam jakich mało. Szkoda, że zgubiłem fakturę kupna przedmiotu, bo po prostu trafi na śmietnik. Jakość dawała o sobie znać już od samego początku. Gdy skręciłem fotel Diablo X-Fighter po prostu czuć było tani plastik i luzy na podłokietnikach .

Co się stało później (1-2 mies. użytkowanie) to zniszczenie się blokady podtrzymującą wysokość, przez co po prostu fotel spada na najniższą wysokość. Dodam tylko że jak ktoś jest wysoki (tak jak ja) a ma wyższe biurko całkowicie przekreśla wygodną pracę gdy fotel jest na najniższym poziomie. Do tego materiał otaczający poduszkę siedzenie wyciera się strasznie (dodam że używam rok). Dzisiaj już przebrała się miarka. Sam podłokietnik odpadł w czasie pracy przez co prawie spadłem! co ciekawe kontaktowałem się z użytkownikami tych fotelów i również mieli podobne problemy!

Czy warto kupić fotel Diablo X-Fighter gamingowy Chairs?

Tak. Nie bez powodu marka Diablo zdobyła tak dużą popularność wśród klientów z całego świata. Oczywiście sama konstrukcja pod kątem designu i funkcjonalności nie różni się w sposób znaczący od konkurencyjnych opcji. Ma ona jednak jedną bardzo istotną cechę – cały fotel gamingowy Diablo X-Fighter wykonany jest z imponującą dbałością o najdrobniejsze detale. Do tego dochodzi fakt, że krzesła gamingowe Diablo to nasze krajowe dobro, które na tle zagranicznych producentów wypada znakomicie.

Według nas fotel gamingowy Diablo X-Fighter to naprawdę dobra konstrukcja wykonana z imponującą dbałością o szczegóły. Spełni on wymagania osób, które stawiają poprzeczkę stosunkowo wysoko i nie chcą przepłacać za swój set do grania.

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.