Jak wybrać fotel gamingowy? Sprawdź! [Czerwiec 2023]

Sprawdź, jak wybrać fotel gamingowy. Rozwój branży gamingowej jest imponujący. Obecnie gaming to nie tylko rozrywka. Coraz częściej staje się on sportem i sposobem na życie dla wielu youtuberów, streamerów lub osób, które handlują przedmiotami/postaciami w świecie wirtualnym. Pojawia się również mnóstwo imprez sponsorowanych, na których organizowane są zawody z cennymi nagrodami (również pieniężnymi). Oznacza to, że coraz więcej graczy spędza przy monitorze komputera więcej niż 2-3 godziny dziennie i dochodzą nawet do granicy 6-10 godzin! Warto więc wybrać fotel gamingowy, który zagwarantuje wygodę i bezpieczeństwo – co przełoży się również na Twoje wyniki.

Fotel gamingowy

Chcesz wiedzieć, co powinien posiadać dobry fotel gamingowy? Zobacz, jak musi być on skonstruowany, które funkcje są niezbędne i jaką kwotę trzeba przyszykować na zakup. Pamiętaj, że jeśli gaming jest Twoim sposobem na życie (lub osoby z Twojego otoczenia), to fotel gamingowy staje się inwestycją! Nie warto zatem szukać oszczędności na siłę. Poniżej przedstawiamy listę funkcjonalności i istotnych informacji, dzięki którym zakupy przestaną być problemem – nawet przy tak dużym nasyceniu rynku konkurencyjnymi ofertami.

Co to jest fotel gamingowy?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to fotel dostosowany do potrzeb gamingu. Grupą docelowych odbiorców są zatem gamerzy, czyli gracze. Są to osoby spędzające wiele godzin dziennie nie tylko na rozrywce przy komputerze, ale i na treningach – ponieważ e-sport nie jest już wyłącznie przyszłością, to nasza rzeczywistość, która rośnie w siłę na naszych oczach. Fotele gamingowe już na pierwszy rzut oka różnią się od klasycznych konstrukcji foteli biurkowych lub nawet ergonomicznych. W większości przypadków posiadają one jaskrawą i mocno kontrastową kolorystykę, nieszablonowe zdobienia oraz interesujące kształty. Design nie jest jednak jedyną różnicą, którą można zauważyć podczas zakupów. Ich kształt przypomina fotele kubełkowe, które zazwyczaj wykorzystywane są w sportowych modelach aut. Chcesz zatem zacząć wyścig o sukces? Odpowiedź dla nas jest oczywista. Sprawdź zatem, jak wybrać najlepszy fotel gamingowy.

Wysokiej jakości modele foteli gamingowych są ergonomiczne i dodatkowo wzmocnione. Dzięki temu doskonale radzą sobie one w sytuacjach nadmiernego obciążenia podczas wielogodzinnej eksploatacji. Zapewniają też komfort oraz bezpieczeństwo dla kręgosłupa. Pamiętaj o tym, że rozgrywka bywa emocjonująca. Skoki, szybkie ruchy i energiczne zachowania ze szczęścia lub frustracji są zatem standardem. Fotel gamingowy musi sobie z nimi poradzić. Siłownik to nie jedyny obciążany element. Siedzisko i oparcie (a wraz z nimi wszystkie funkcjonalne elementy systemów pozwalających na regulację ich położenia) w wielu przypadkach obrywają o wiele mocniej. Zwróć uwagę na ich budowę i zastosowane rozwiązania.

Czym różni się fotel gamingowy od standardowego fotela biurowego?

Sprzęt poleasingowy

Wielu potencjalnych klientów zadaje sobie pytanie: Czym różni się krzesło do komputera od fotela gamingowego? Pierwsze, na co powinniśmy zwrócić uwagę to kształt i design (o czym wspominaliśmy w poprzednim akapicie). Czy to jedyne różnice? Nie. Sprawdź zatem, dlaczego warto wybierać fotele gamingowe z wyższej półki cenowej.

Ergonomia krzeseł do komputera

Spędzając przy biurku kilka godzin dziennie, trzeba zadbać o optymalizację czynników zagrażających zdrowiu naszego organizmu. Niewłaściwe skrzywienie kręgosłupa to poważny problem, który prowadzi do wielu patologii. Fotele gamingowe projektowane i konstruowane są zatem w taki sposób, by wymuszały na użytkowniku najlepszą możliwą pozycję. Często czerpią one inspiracje od sportowych foteli samochodowych (tzw. kubełkowych), które chronią kierowców zarówno podczas treningów, jak i startów w zawodach. W nawet najprostszych tanich fotelach gamingowych, ergonomia krzeseł jest już zachowana.

Większość foteli gamingowych produkowana jest w rozmiarach uniwersalnych. Udostępniają one jednak możliwość regulacji ułożenia poszczególnych elementów, co z kolei pozwala personalizować regulację do wzorstu i predyspozycji konsumenta. Sprawdź więc, czy fotel gamingowy oferuje ustawienie:

 • kąta nachylenia oparcia;
 • wysokości siedziska;
 • położenia podłokietników;
 • zagłówka.

Warto zwrócić uwagę, czy dany model wyposażony został opcjonalnie w poduszki zagłówków i przy odcinku lędźwiowym. Opierając głowę odciążysz odcinek szyjny kręgosłupa, a umieszczając odpowiednio wyprofilowaną poduszkę w dolnej części pleców, wymusisz właściwą krzywiznę ww. odcinka lędźwiowego.

Stanowiska komputerowe ze światłami RGB i fotelami gamingowymi

Konstrukcja foteli gamingowych

Projektanci foteli gamingowych zakładają z góry, że z ich konstrukcji będą korzystać zarówno profesjonalni gamerzy, jak i małoletni miłośnicy rozrywki komputerowej. Pozycja siedzenia może być zatem różna – od poprawnej i bezpiecznej, po prawie leżącą. Fotel gamingowy musi być zatem przystosowany do obciążeń pod zróżnicowanym kątem położenia organizmu – udostępniając m.in. opcję ustawienia elementów funkcjonalnych, które wykonane zostaną ze wzmocnionych materiałów. Zwróć uwagę na opcję regulacji poszczególnych części fotela gamingowego, np.:

 • siedziska (głównie pod kątem wysokości);
 • oparcia (kąta odchylenia);
 • podłokietników (wysokości);
 • zagłówka (kąta lub wysokości).

Im więcej ww. opcji, tym lepiej.

Przejdźmy do materiału i wypełnienia fotela gamingowego. Do najpopularniejszych opcji zaliczamy m.in.:

 • poliester,
 • tkaninę,
 • alcantarę,
 • skórę ekologiczną,
 • skórę naturalną.

Skóra ekologiczna i poliester są tkaninami, które najłatwiej utrzymać w dobrej kondycji i czystości. Wystarczy regularnie przecierać je wilgotną ściereczką. Z tego samego powodu warto stawiać na kolory ciemne lub takie, na których ew. delikatne zabrudzenia nie będą rzucać się w oczy (np. czerń, szarość, czerwień, niebieski i zielony). Fotele posiadające białe elementy tapicerki wymagają częstego przecierania, by stale prezentowały się w sposób elegancki, estetyczny i przede wszystkim higieniczny.

Skóra naturalna wymaga regularnej pielęgnacji przy użyciu specjalistycznych preparatów. Nic zatem dziwnego, że częściej wybierana jest w przypadku foteli biurowych – czyli miejsc, gdzie za czystość i stan mebli odpowiada kadra zatrudnionych pracowników. W przypadku tkaniny i alcantary problemem może stać się pranie – zwłaszcza gdy nie dysponujesz narzędziami do czyszczenia mebli tapicer.

Przed ostatecznym zakupem sprawdź też rodzaj wypełnienia siedziska i oparcia fotela gamingowego. Rekomendowanym wyborem jest tzw. zimna pianka. Do jej głównych zalet zaliczyć można brak efektu odkształca się z biegiem czasu i poprawiona wentylacja wraz z procesem odprowadzania wilgoci. Zapewni ona dużo większą przyjemność z eksploatacji – zwłaszcza w okresie letnim, gdy temperatury powietrza są zbyt wysokie.

Wytrzymałość krzesła komputerowego

Inwestując w wyższej klasy asortyment, z reguły dostajesz krzesło do komputera wykonane z lepszych materiałów, z wyższą dbałością o detale i przemyślaną konstrukcję. Chociaż cena niektórych krzeseł dla graczy może sprawić, że Twoja ochota na inwestycję spadnie, gwarantujemy że wysokogatunkowy fotel dla graczy to asortyment na lata – lub nawet dekady w przypadku użytkowników, którzy przykładają szczególną uwagę do pielęgnacji swojego wyposażenie.

Na poziomie podstawowym mogą wystarczyć materiały typu pianka niższej klasy (np. recyklingowana pianka z odpadów). Oczywiście ma to swoje zalety ekologiczne, gdyż nic nie jest marnowane, a pozostałości dobrze dopasowują się do ciała. Z czasem mogą jednak utracić swoją strukturę (szybciej niż rozwiązania wysokiej jakości), a tym samym podparcie. Wysokogatunkowa pianka zachowa kształt i doskonale poradzi sobie z cięższym obciążeniem (nawet powyżej 150kg). W danych technicznych i opisach zawsze zawsze powinna znaleźć się informacja, która będzie mówić o maksymalnym obciążeniu, które dane krzesło dla graczy może wytrzymać w sposób bezpieczny.

Mówiąc o materiałach, najczęściej wykorzystywanym tworzywem wykonania tapicerki jest skóra ekologiczna (tzw. sztuczna). Jej popularną nazwą jest także ekoskóra. Jest to tworzywo sztuczne o strukturze skórzy, które może pochwalić się wysokim poziomem elastyczności. Ekoskóra to dobra decyzja, gdyż jest ona naprawdę wytrzymała i prosta w czyszczeniu, a do tego jest tańsza od skóry naturalnej.

Osoba pracująca przy komputerze na fotelu do komputera

Komfort rozgrywki i pracy przy komputerze

Ergonomia, funkcjonalność i wytrzymałość to nie wszystko, o czym należy pamiętać podczas zakupu odpowiedniego modelu. Nie wolno zapominać o komforcie, który jest równie istotny dla przyjemność z eksploatacji, co pozostałe ww. czynniki – zwłaszcza gdy w gre wchodzi e-sport, gdzie jakikolwiek dyskomfort może mieć realne przełożenie na wyniki rozgrywek.

Fotele gamingowe i fotele ergonomiczne różnią się designem oraz wykorzystanymi materiałami. Krzesła do komputera o wysokim poziomie ergonomii lepiej sprawdzą się w biurach, w których specjaliści spędzają przy swoich stanowiskach kilka-kilkanaście godzin dziennie, natomiast fotele dla graczy to idealny wybór do prywatnego mieszkania lub miejsc przystosowanych do potrzeb e-sportowców, np. różnego rodzaju sal treningowych, w których odbywają się ćwiczenia grupowe.

Wartościowe funkcje

To właśnie funkcje fotela gamingowego często dyktują konsumentom wybór modelu. Mają w końcu one realne przełożenie na wygodę użytkowania – zwłaszcza gdy mamy świadomość, że po pewnym czasie będziemy chcieli zmienić pozycję. Sprawdź przed zakupem, czy krzesło do komputera zapewnia takie funkcje, jak np.:

 • Regulowane odchylenie do tyłu

Im większy kąt odchylenia fotela gamingowego, tym gracz może wygodniej rozłożyć się między rozgrywkami. Funkcja regulowania odchylenia do tyłu w fotelach gamingowych jest szczególnie istotna po wielu godzinach spędzonych przy biurku – niezależnie od tego, czy będą one spędzone na treningach, rozrywce czy pracy.

 • Funkcja kołysania

Praktycznie każdemu z nas zdarza się bujać na swoich krzesłach i fotelach komputerowych, gdy spędzamy przy ekranie monitora kolejną godzinę w ciągu dnia. Kołysanie nazywane jest też mechanizmem TILT i warto sięgnąć po fotele gamingowe, które tę funkcję oferują. W trakcie eksploatacji wzrasta nie tylko bezpieczeństwo użytkowników, ale i wytrzymałość samego mebla, gdyż jest ono przystosowane do takich sytuacji. W innym wypadku

 • Regulowane podłokietniki

Redulacja podłokietników w wielu płaszczyznach należy do grupy funkcji umożliwiających przystosowanie fotela gamingowego do indywidualnych oczekiwań użytkownika. W krzesłach dla graczy dostępne są m.in. systemy regulacji 2D, 3D, 4D, a nawet 5D. Oznaczenia te oznaczają dostęp do regulacji: wysokości, szerokości, rozstawu i położenia w płaszczyźnie poziomej.

 • Regulowane podparcie lędźwi oraz szyi

Wspominaliśmy wcześniej o tym, że obecność poduszek lędźwiowych i szyjnych to ogromny atut – zwłaszcza jeśli umożliwiają one dogodną regulację. Wymuszają one właściwe ułożenie sylwetki podczas siedzenia. A ponieważ dają się regulować, bez trudu dopasujesz je do swojego wzrostu.

Zwróć uwagę, czy krzesło gamingowe zapewnia:

 • Odporność na wodę

Hydrofobowa tkanina zewnętrzna blokuje wodzie i innym napojom możliwość wsiąkania w strukturę wypełnienia. Dzięki temu rozlanie płynu na siedzisko lub oparcie nie spowoduje powstawania nieestetycznych plam i zagwarantuje dużo wyższy poziom higieny.

 • Podnóżki i akcesoria do foteli

Podnóżek to element konstrukcji fotela dla graczy, który nie tylko maksymalizuję wygodę eksploatacji, ale i pomaga w odpowiednim ułożenie ciała – optymalizując tym samym niewłaściwą krzywiznę kręgosłupa. Podnóżek do fotela gamingowego umożliwia personalizację wysokości i kąta nachylenia.

Fotel gamingowy do 500zł przy stanowisku komputerowym

Design – jak powinien wyglądać nowoczesny fotel gamingowy?

Wspomnieliśmy wcześniej o tym, że fotele gamingowe przypominają wizualnie konstrukcje foteli kubełkowych aut sportowych. Wyprofilowane oparcie i nowoczesny sportowy charakter to jednak nie wszystko, na co możesz liczyć w trakcie wyboru siedziska. Kolorystyka jest równie istotna dla pełnego efektu wizualnego pomieszczenia lub kącika gamingowego.

Najczęściej spotykana kolorystyka w fotelach gamingowych od renomowanych producentów, to połączenie czerni z czerwonymi, niebieskimi i białymi elementami wykończenia. Na szczęście największe marki coraz częściej decydują się na tworzenie odważnych wzorów i połączeń. Doskonałym tego przykładem są m.in. krzesła dla graczy w kolorze białym, różowym lub posiadające wzory (np. moro). Dzięki temu design foteli gamingowych coraz częściej nawiązuje do zewnętrznego charakteru aut sportowych z agresywnym oklejeniem.

Jesteś ciekaw nieszablonowych propozycji wizualnych i lubisz oryginalne rozwiązania? Sprawdź ofertę firm typu Huzaro, Kraken i Diablo Chairs.

Ile trzeba wydać na fotel gamingowy?

Fotele gamingowe cieszą się obecnie tak dużą popularnością, że niemal każdy producent mebli posiada w swojej ofercie chociaż kilka modeli ze zróżnicowanych półek cenowych. Standardowy przedział cen foteli dla graczy to ok. 300-2000 złotych – w zależności od zaawansowania ich konstrukcji i wykorzystanych materiałów. Nie oznacza to jednak, że fotele gamingowe z niższych półek cenowych nie są produktami satysfakcjonującymi. W przedziale między 300-600 złotych znaleźć można oryginalne, certyfikowane i wysoko oceniane przez użytkowników meble. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszamy do rankingów dostępnych w pozostałych kategoriach:

Atrakcyjne propozycje foteli gamingowych

Masz ograniczony lub jasno sprecyzowany budżet na zakup fotela gamingowe? Przygotowaliśmy kilka interesujących propozycji, które powinny spełnić Twoje oczekiwania. Warto zajrzeć również do pozostałych artykułów na naszej stronie, które przedstawiają wiele alternatyw w określonych półkach cenowych.

Fotel gamingowy do 300 złotych

Zacznijmy od najniższego progu cenowego, w którym możemy spotkać pierwsze fotele gamingowe. Trzeba jednak zauważyć, że w tak niskiej cenie ciężko zmieścić zarówno wysokogatunkowe tworzywa, jak i pracę specjalistów odpowiedzialnych za całość projektu. Jednym z przykładów foteli gamingowych w cenie do 300 złotych, które mimo wszystko możemy z czystym sumieniem polecić konsumentom, jest m.in. fotel Huzaro Force 2.5.

Huzaro Force 2.5:

Fotel gamingowy huzaro force 2.5 szary

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I CENY

 • Certyfikaty SGS i CE będące potwierdzeniem najwyższej jakości i zgodności z międzynarodowymi normami;
 • Oddychająca skóra PUHD;
 • Stylistyka nawiązuje do siedzeń sportowych aut;
 • Fotel dba o prawidłowe ułożenie pleców;
 • Gąbka Free Air w połączeniu z chłodną pianką;
 • Materiał odporny na uszkodzenia i łatwy w pielęgnacji;
 • Płynna, wygodna regulacja wysokości siedziska;
 • Funkcja TILT PLUS umożliwia bujanie i pochylenie oparcia;
 • Podłokietniki zapewniają odpowiednie wsparcie przedramion;
 • Kauczukowe koła chronią podłogę przed zarysowaniami.

Więcej modeli do 300 złotych znajdziesz w przygotowanym przez nas materiale: 5 Najlepszych foteli gamingowych do 300 złotych.

Fotel gamingowy do 600 złotych

Przedział między 300-600 złotych to bez wątpienia najpopularniejszy zakres, w którym potencjalni klienci szukają foteli gamingowych do zastosowań prywatnych. Oczywiście nie są to jeszcze profesjonalne konstrukcje, które wykorzystywane są przez profesjonalnych gamerów, lecz bez problemu znajdziemy w tych kwotach krzesło dla graczy wygodne i niezawodne. Świetnym przykładem jest m.in. HUZARO FORCE 6.0 RGB.

HUZARO FORCE 6.0 RGB:

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ

 • Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wsparcie układu kostnego oraz mięśni;
 • Eleganckie, minimalistyczne wzornictwo;
 • Obicie ze skóry ekologicznej;
 • Możliwość regulacji kąta oparcia między 90-180 stopni;
 • Regulacja wysokości siedziska;
 • Odporność na wysokie obciążenia;
 • Błyskawiczne czyszczenie (materiał nie wymaga także specjalistycznej pielęgnacji);
 • Wykonanie kół z materiału, który nie rysuje podłogi;
 • Zagłówek i poduszka lędźwiowa;
 • Siedzisko utrzymujące ciało w dogodnym i naturalnym położeniu;
 • Podświetlenie LED RGB;
 • Maksymalne obciążenie 130 kg.

Więcej modeli do 300 złotych znajdziesz w przygotowanym przez nas materiale: 5 Najlepszych foteli gamingowych do 500 złotych.

Fotel gamingowy do 1000 złotych

Przedział cenowy w okolicach 1000 złotych określany jest przez konsumentów jako wyższa półka cenowa. Można uznać, że dysponując takim budżetem, trzeba mieć świadomość ew. braku innowacyjnych funkcjonalności, lecz warto oczekiwać wysokiej jakości konstrukcji i dbałości o detale. Najlepszym zobrazowaniem wysokiej klasy fotela w cenie ok. 1000 złotych, jest model Diablo X-Ray Normal Size. Chcielibyśmy zaznaczyć też, że Diablo to Polska marka znana na całym świecie. Zachęcamy więc każdego do tego, by wesprzeć rodzimych producentów wysokogatunkowego wyposażenia.

Diablo X-Ray Normal Size:

SPRAWDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ

 • Zaprojektowany z myślą o zawodnikach o wzroście do 180 cm;
 • Zagłówek wspierający odcinek szyjny kręgosłupa;
 • Poduszka lędźwiowa wspierająca dolny odcinek kręgosłupa;
 • Wnętrze zagłówka i poduszki lędźwiowej wypełnione pianką Memory;
 • System Tilttech™ Butterfly (regulacja wysokości);
 • Mechanizm Tilttech™ Swing  (Tilttech™ Gear umożliwia rozłożenie oparcia i zablokowanie go w dowolnym miejscu lub opcję bujania);
 • Podłokietniki Armtech™ Quatro Softtouch (regulacja w czterech płaszczyznach);
 • Tapicerka z ekoskóry HDS™ i HDS Air™;
 • Siedzisko Dual Layer™ uzupełniona dodatkową pianką pod spodem;
 • Przeszycie nylonowymi nićmi (NYLON™ LV3);
 • Pięcioramienna podstawa zapewniająca solidną bazę;
 • Amortyzacja dzięki wbudowanemu mechanizmowi Air Damper™ System;
 • Kauczukowa powłoka kółeczek eliminująca powstawanie zarysowań;
 • Maksymalne obciążenie 150 kg.

Fotel gamingowy do 1500 złotych

MSI Fotel Gamingowy MAG CH110:

SPRAWDŹ CENY I DOSTĘPNOŚĆ

 • Oddychającą, dopasowująca się, formowana pianka o wysokiej przepuszczalności powietrza;
 • Oparcie i poduszka siedziska obite tkaniną o fakturze włókna węglowego;
 • Wyszyty kunsztowny wzór smoka dodający prawdziwego gamingowego charakteru;
 • Regulowane oparcie i podłokietniki;
 • Możliwość odchylenia oparcia do pozycji 180° (możliwość swobodnego lezenia);
 • Podłokietniki 4D (regulacja w 4 płaszczyznach);
 • Podnoszone siedzisk;
 • Wzmocniona aluminiowa podstawa (wytrzymałość podstawy poprawiona o ok. 20%, w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami);
 • Czwarta klasa jakości siłownika gazowego;
 • Poduszka zagłówka;
 • Poduszka podparcia lędźwiowego;
 • Cicho poruszające się poliuretanowe kółka;
 • Maksymalne obciążenie do 150 kg.

Fotel gamingowy do 2000 złotych

Trzeba przyznać, że fotel gamingowy w tej półce cenowej, jest już poważną inwestycją w Twój komfort i zdrowie. Zakładamy więc, że masz jasno określone oczekiwania, które będą mieć realne przełożenie na czas eksploatacji i poziom satysfakcji z zakupu. Przedstawiamy więc innowacyjny model Pofit G-Racer Red. Charakteryzuje się on ogromnymi możliwościami personalizacji, co zapewni doskonałe dostosowanie pozycji użytkownika do jego potrzeb lub preferencji.

Fotel Pofit G-Racer Red:

SPRAWDŹ CENY I DOSTĘPNOŚĆ

 • Ponadprzeciętne wsparcie i ochrona kręgosłupa;
 • Elastyczny szkielet oparcia;
 • Pionowy szkielet w oparciu podzielony jest na części (szyjny, piersiowy, lędźwiowy i krzyżowy);
 • Szkielet poziomy zapewniający wsparcie i ochronę na całej szerokości pleców;
 • Szkielet poziomy i pionowy poruszają się w odpowiedzi na ruch pleców;
 • Zagłówek 5D (regulowany w 5 płaszczyznach);
 • Otwarta część naramienna umożliwia swobodne opieranie;
 • Siatka udostępnia dopasowanie i sprawną cyrkulację powietrza;
 • 9 sekcji pełnego wsparcia (3 kręgów odcinka piersiowego, 5 kręgów odcinka lędźwiowego i 1 kręgu odcinka krzyżowego);
 • 7 stopniowa regulacja wypchnięcia;
 • Siatka Mesh o wysokiej odporności na ścieranie (aż 100 tys. cykli Martindale’a);
 • Stałe wsparcie odcinka lędźwiowego podczas ruchu oparcia;
 • Regulacja 3D podłokietników (przystosowany dla osób grających na joystickach, telefonach i tabletach);
 • Nakładka podłokietnika wydłużona dla jeszcze większego komfortu i wsparcia przedramienia;
 • Regulacja głębokości siedziska;
 • Synchroniczny mechanizm ruchowy (fotel naśladuje ruch użytkownika i zapewnia mu nieustanne podparcie pleców oraz głowy na całej długości);
 • Płynna regulacja wysokość siedziska sterowana joystikiem;
 • Regulacja napięcia siedziska (dostępne są 2 tryby: sztywny i miększy);
 • Zintegrowany podnóżek (możliwość wysunięcia/schowania w dowolnym momencie);
 • Pięcioramienna metalowa podstawa;
 • bezpieczne dla parkietu czy paneli miękkie kółka;
 • 5-letnia gwarancja w systemie od Door-to-Door;
 • Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego;

Mamy nadzieję, że przedstawiliśmy wszystkie wartościowe informacje w sposób zrozumiały i wiesz już, jaki fotel gamingowy wybrać. Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, wystarczy wysłać do nas wiadomość e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego. Z przyjemnością spróbujemy Ci pomóc w zakupie fotela, który będzie przystosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

8 komentarzy do “Jak wybrać fotel gamingowy? Sprawdź! [Czerwiec 2023]

 • 19 sierpnia 2021 o 14:05
  Bezpośredni odnośnik

  Osobiście uważam, że wybierając fotel gamingowy trzeba na pewno patrzeć na ergonomię i jakość wykonania. Nie każdy fotel będzie odpowiedni dla osoby co ma 150cm wzrostu i tej co ma wzrostu 190cm. Nie patrzcie tylko na kolorki! 😀 Ale fakt, fajnie mieć fotel, który wygląda równie dobrze co całe stanowisko. PC MASTER RACE!

  Odpowiedz
  • 20 sierpnia 2021 o 08:34
   Bezpośredni odnośnik

   Oczywiście zwróciliśmy na to uwagę w części o ergonomii. 🙂 Przy prezentowanych propozycjach skupiamy się zazwyczaj na konstrukcjach uniwersalnych, które właśnie dedykowane są osobom w przedziale mniej więcej 150-190 cm wzrostu. 🙂 Ale to też świetny pomysł na oddzielny materiał, by przedstawić wielu domowym użytkownikom fotele dostosowane do potrzeb niższych/wyższych osób. 🙂 Pozdrawiamy serdecznie!

   Odpowiedz
 • 23 sierpnia 2021 o 18:17
  Bezpośredni odnośnik

  Cześć, fajny artykuł. Czy możecie mi doradzić co będzie lepsze? Huzaro force 2.5 czy dozbierac i lepiej kupić Imbe Seat? Ten Huzaro tańszy jest lecz imba nie jest dużo droższa.

  Odpowiedz
  • 24 sierpnia 2021 o 09:17
   Bezpośredni odnośnik

   Osobiście uważam Wojtku, że powinieneś wybrać Huzaro Force – ale wersję 3.0. Obecnie ten fotel gamingowy jest w bardzo dobrych cenach i cieszy się świetnymi opiniami. Na pewno nie będziesz żałować 🙂 Pozdrowienia!

   Odpowiedz
  • 8 września 2021 o 09:53
   Bezpośredni odnośnik

   Jasne! Chętnie pomożemy Ci wybrać fotel gamingowy dla dziecka i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami na adres e-mail: kontakt@chairpc.pl. 🙂

   Odpowiedz
 • 24 września 2021 o 14:17
  Bezpośredni odnośnik

  Co zrobic jak mama nie chce mi kupic fotela? Macie jakies porady co mozna jej powiedziec? Wszyscy koledzy z klasy maja a ja nie

  Odpowiedz
  • 28 września 2021 o 18:46
   Bezpośredni odnośnik

   Cześć! Jeżeli mama nie chce Ci kupić fotela gamingowego, musisz jej przedstawić najważniejsze zalety korzystania z takiego krzesła. Pamiętaj, że jeśli chodzisz jeszcze do szkoły to większość swojego obecnego życia spędzasz w pozycji siedzącej. W szkołach, krzesełka są jakie są, więc warto w domu mieć fotel, który zapewni Ci odpowiednią ergonomię i odciąży Twoje plecy. Jesteś jak mniemam jeszcze młody, więc to jest jeden z głównych powodów dla których warto.
   Fotele gamingowe bywają również drogie – znajdź kilka modeli w różnych przedziałach cenowych i ustal z rodzicami jakiś budżet. Jeżeli nie teraz – to może będzie świetny pomysł na urodziny, czy też święta, które swoją drogą już niebawem?
   Powodzenia i daj znać jak poszło! 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.