Biurko gamingowe – Proste, narożne, drewniane, czy metalowe?

Artykuł sponsorowany.

Wybór biurka gamingowego to poważna inwestycja, którą należy rozpatrywać pod kątem zagospodarowania przestrzeni i własnego komfortu użytkowania. Treningi lub rozgrywki potrafią zajmować wiele godzin dziennie. Warto więc dysponować wyposażeniem umożliwiającym wygodne prowadzenie spotkań meczowych lub ćwiczeń. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając biurka gamingowe i zobacz, jak wiele możliwości przygotowali renomowani producenci wyposażenia gamingowego.

Biurka drewniane – Atrakcyjne ceny i dostępnosć

Nie trzeba być ekspertem, by domyślić się, że biurka wyprodukowane z drewna to najpopularniejsza konstrukcja na rynku. Biurka drewniane są stosunkowo tanie. Dzięki temu w niższym budżecie można nabyć model zaprojektowany i stworzony przez renomowanych ekspertów w branćy. Najlepszym na to przykładem jest m.in. model Huzaro Hero 5.0. Na stronie Ceneo znajdziesz wiele informacji i specyfikacji technicznych tej konstrukcji. Sprawdź je przed zakupem i upewnij się, że Huzaro Hero 5.0 spełni Twoje oczekiwania.

Biurko metalowe – Wieloletnia niezawodność

Gaming bywa niezwykle energetyczny, zaś biurko narażone jest na wiele obciążeń zarówno w trakcie meczy, treningów, jak i codziennej eksploatacji. Jeśli więc jesteś osobą, która na co dzień spędza przy nim wiele godzin, warto zainwestować w konstrukcje metalową. Biurka metalowe nie muszą być drogie, a biorąc pod uwagę ich niezawdoność oraz odporność na czynniki wpływające na proces niszczenia, jest to inwestycja godna szczególnie dużej uwagi.

Świetnym przykładem wysokojakościowego biurka gamingowego, które wykonane zostało z metalu, jest model Beliani  RGB LED Durbin. Jak sama nazwa wskazuje, wyposażone zostało ono w oświetlenie RGB LED, które dodaje mu gamingowego charakteru. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że jest ono regulowane – co prawda manualnie, lecz dla gamerów jest to bardzo ważna funkcjonalność. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi.

Biurka prosta vs narożne – co lepiej wybrać?

Masz już swojego faworyta? Jeśli jest to biurko proste, a Ty masz możliwość wstawienia biurka narożnego do swojego pomieszczenia gamingowego, warto sprawdzić Huzaro HERO. Biurka narożne marki Huzaro cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród konsumentów, którzy mają wysokie wymagania. Prezentowany model to konstrukcja, które zapewniają m.in.:

 • Elektryczną regulację wysokością blatu;
 • Wygodny panel sterowania LED z pamięcią ulubionych ustawień;
 • Ulepszony silnik o zwiększonym udźwigu (płynna i cicha praca);
 • System antykolizyjny;
 • Duży zakres regulacji;
 • Gwarancję wygody podczas pracy na stojąco oraz na siedząco;
 • Możliwość prawo lub lewostronnego montażu zależnie od preferencji;
 • Uchwyty na słuchawki oraz napoje oraz dwa wloty na przewody;
 • Ergonomiczny kształt blatu;
 • Gruby, niezwykle wytrzymały blat z odporną na zabrudzenia powierzchnią;
 • Stabilną, metalową konstrukcję i wzmocnione nogi z regulowanymi stopkami.

Chcesz mieć pewność, że wybrane biurko będzie dla Ciebie satysfakcjonujące? Sięgnij po markową konstrukcję, która umożliwia regulację wysokości blatu. Sprawdź na stronie Ceneo, jak wiele interesujących propozycji masz do dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.