FIFA 22 – Robert Lewandowski lepszy od Cristiano Ronaldo

FIFA 22 zbliża się wielkimi krokami! Premiera odbędzie się już 26 września 2021 roku, co jest bez wątpienia ogromnym wydarzeniem dla miłośników tytułu. Electronic Arts przygotował dla nas jednak kolejną niespodziankę! Okazuje się, że Robert Lewandowski znalazł się na drugim miejscu wśród najlepiej ocenionych piłkarzy. Co więcej! Wyprzedził on Cristiano Ronaldo!

Gdy EA Sports opublikowało listę najwyżej ocenianych piłkarzy FIFA 22, prawdopodobnie każdy wiedział, że Robert Lewandowski znajdzie się wysoko. Niewiele osób spodziewało się jednak tego, że rodak będzie aż tak wysoko! Robert Lewandowski otrzymał ocenę „92”. Lepszym zawodnikiem jest tylko Lionel Messi z oceną „93”.

2 komentarze do “FIFA 22 – Robert Lewandowski lepszy od Cristiano Ronaldo

 • 16 września 2021 o 19:36
  Bezpośredni odnośnik

  No i klasa! Tak powinno być 🙂 Fajnie, że streamerzy z całego świata będą się niesamowicie cieszyć nad kartą lewego jak ją wylosują. Twitch zapłonie na skrzynkach!

  Odpowiedz
  • 17 września 2021 o 08:21
   Bezpośredni odnośnik

   Też jesteśmy tego zdania. 🙂 Fifa może zyskać dzięki temu ogromną oglądalność na Polskich streamach i trochę zbić z tronu pozostałe najpopularniejsze tytuły. 🙂 Na samą sprzedaż też prawdopodobnie przełoży się pozytywnie – chociaż dzień premiery Fify w Polsce zawsze był dużym wydarzeniem i znikała ona z półek w rekordowym tempie. 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.