Gry wyścigowe z kierownicą zamiast klawiatury lub pada – Poznaj moc emocji

Gry wyścigowe cieszą się nieustanną popularnością wśród gamerów, którzy chętnie sięgają po coraz to nowsze i lepiej dopracowane tytuły. Nie ma w tym nic zaskakującego. Grafika i fizyka gier związanych ze sportami samochodowymi jest imponująca, co gwarantuje graczom ogromne emocje – zarówno w trybie kariery, jak i podczas rajdów z innymi w opcji multiplayer.

Warto jednak maksymalizować tę przyjemność, wykorzystując odpowiednie narzędzia. Inwestując w wysokogatunkowe kierownice do PS4, PC lub innych konsol wiodących producentów, możesz poczuć się niemal jak w prawdziwym aucie. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych gier wyścigowych i modeli kierownic, które pozwolą Ci poznać prawdziwą magię doznań.

Konsole starszej generacji i PC – postaw na najlepsze kierownice

Czy starsze konsole nadal mogą zaspokoić potrzeby i oczekiwania graczy? Biorąc pod uwagę, że gry na Xbox 360 w dalszym ciągu są w stanie zapewnić mnóstwo rozrywki graczom, nic dziwnego, że nadal są one w ciągłej dystrybucji. Ich grafika i fizyka nie odbiegają często od najnowszych produkcji, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących, które dopiero chcą sprawdzić taką formę rozrywki. Gry i konsole najnowszej generacji są zazwyczaj bardzo drogie – zwłaszcza nowe w wersji pudełkowej. Z kolei popularne tytuły na PS3 lub Xbox 360 można kupić w cenie zaledwie kilkudziesięciu złotych – lub kilkunastu, gdy korzystasz z opcji odkupienia gier używanych.

Jakich gier nie może zabraknąć w Twoim zestawie? Na liście obowiązkowych tytułów znaleźć można m.in. takie propozycje jak:

  • The Crew;
  • Need For Speed: Most Wanted;
  • Forza Motorsport 4.

Kierownice do gier wyścigowych przy konsolach nowszej generacji – które model wybrać?

Podjęcie decyzji zakupowej przy wysokogatunkowych kierownicach samochodowych nie należy do prostych. Na rynku znaleźć można naprawdę dużo innowacyjnych urządzeń oraz akcesoriów, które cieszą mniejszą lub większą popularnością. Na jakie kierownice warto zwracać szczególną uwagę? Bez wątpienia nie należy lekceważyć marki Logitech – a szczególnie modeli G29 lub G920.

Co ciekawe, kierownice Logitech są nie tylko kompatybilne z konsolami marki Sony Playstation, ale i komputerem. Dzięki temu cieszą się one ogromnym uznaniem odbiorców, którzy nie tylko korzystają z nich w formie rozrywki, ale i treningów.

Kierownica i gra to nie wszystko – w co jeszcze warto zainwestować?

Definitywną podstawą zestawu gamingowe jest oczywiście również wygodny fotel dla graczy, monitor gamingowy lub gogle VR. Dzięki temu skupisz się w pełni na trasie i swojej przygodzie, co bez wątpienia przełoży się nie tylko na Twoje zadowolenie z gry, ale i efektywność oraz wyniki. Jeśli więc chcesz pokonywać najlepszych przeciwników, zainwestuj w wysokogatunkowy zestaw od markowych producentów. W pozostałych artykułach na naszej stronie internetowej czeka na Ciebie mnóstwo wskazówek od ekspertów, opinii użytkowników i rekomendacji.

Jak widać, gry wyścigowe nadal są w stanie zagwarantować Ci mnóstwo frajdy i adrenaliny. Zadbaj jednak o to, by maksymalizować swój komfort podczas rozrywki. Skompletuj zestaw akcesoriów i narzędzi, które poradzą sobie z wielogodzinną rozrywką – zwłaszcza że gry wyścigowe potrafią naprawdę wciągnąć na wiele godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.